Виробник:
Televes
0.00 грн

Трансмодулятор 563301 DVBS2 - COFDM CI перетворює супутниковий транспондер, вибраний користувачем (модуляція QPSK, 8PSK і ширина смуги приблизно 36 МГц) в транспондер COFDM (модуляція QPSK, 16QAM, 64QAM і ширина смуги 7 або 8 МГц) в діапазоні МВ / ДМВ.

Галузь застосування

Знаходить застосування в складі модульних головних станцій серії Т-0X для декодування закритих сервісовспутнікового транспондера і перенесення сервісів цього транспондера в транспондер форматі COFDM вдіапазоні частот МВ / ДМВ.

Їх функції

Трансмодулятор DVBS2 - COFDM CI отримує на вході супутниковий сигнал, модульований в форматі DVBS (QPSK) або DVBS2 (QPSK або 8PSK), і демодулирует його для отримання MPEG-2 або MPEG-4 транспортного потоку.

Трансмодулятор має CI роз'єм для модуля умовного доступу (САМ). Використовуючи модуль умовного доступу CAM, що дозволяє доступ до закодованим програмами або сервісів, трансмодулятор здійснює їх декодування.

Транспортний потік MPEG-2 або MPEG-4 потім модулюється в формат COFDM і перетворюється у вихідний канал (ДМВ або МВ з смугою частот 7/8 МГц), використовуючи підвищує перетворювач в смузі частот між 47 і 862 МГц.

Спосіб підключення обладнання до зовнішніх пристроїв

Трансмодулятор має cлот для підключення модуля CAM і два вхідних і два вихідних коннектора типу "F". Вхідні коннектори використовуються в двох призначеннях: для подачі вхідного ВЧ сигналу на сам пристрій, наприклад, по коаксіальному кабелю від супутникової антени, або подачі вхідного сигналу за допомогою перемички від сусіднього блоку, а так само для передачі вхідного сигналу за допомогою перемичок на інші пристрої, в тому числі на сусідні блоки. Вихідні коннектори служать для змішування вихідного ВЧ сигналу самого пристрою з вихідним сигналом сусіднього блоку, а так само для передачі цього сигналу на наступні блоки головної станції або в мережу розподілу по коаксіальному кабелю. Електроживлення пристрою здійснюється від блоку живлення постійного струму серії Т0Х (модель 5629) напругою 24 В за допомогою послідовно з'єднуються перемичок.

схема блоку

Типове застосування

Перетворення 7 транспондерів (до 56 ТВ каналів) за допомогою трансмодулятор DVBS2-COFDM CI T0X

Завантажити / дивитися повний опис в форматі .pdf

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
50476
Модулятор стерео Twin T0x 580670
Модулятор стерео Twin T0x 580670
27000.00 грн
50326
 Трансмодулятор DVB S2-QAM CI ref. 563501