50360
Виробник:
OpenBox
415.88 грн

Openbox® T2-06 і T2-06 Mini можна назвати братами, так як їх начинка практично однакова, а відмінності стосуються безпосередньо корпусу.

Старший Openbox® T2-06 має значно більші розміри, на передній панелі є кнопки управління (POWER, MENU, CH / V-, CH / V +). Кілька незвичайна реалізація кнопок CH / V- і CH / V + дозволяє з їх допомогою перемикати канали і регулювати гучність: коротке натискання перемикає канал, а довге - змінює гучність.

Ззаду знаходимо вхід антени, другий USB-порт, цифровий вихід HDMI, аналогові виходи RCA і роз'єм для підключення блоку живлення.

Для запобігання перегріву, корпус знизу має безліч вентиляційних отворів.

Такими ж отворами Openbox® T2-06 усіяний з боків і зверху, так що і в спекотні місяці приставка буде радувати стабільною роботою.
Молодший брат Openbox® T2-06 Mini має свідомо менші розміри корпусу, на передній панелі відсутні будь-які кнопки управління.

З особливостей - в лівій частині знаходиться роз'єм зовнішнього приймача команд пульта. Передбачено два типи зовнішніх приймачів ІЧ-команд: найпростіший і з цифровим 7-ми сегментним індикатором 88:88.

Найпростіший варіант не має ніяких індикаторів, тільки лише непомредственно приймач. Кріпиться він на передню панель телевізора за допомогою невеликого шматочка двостороннього скотча, що йде в комплекті.

Асортимент роз'ємів задньої панелі Openbox® T2-06 Mini аналогічний старшої моделі, винятком є аналоговий вихід сигналу Mini Jack. Його застосування обусловнено меншими розмірами корпусу.
Комплект поставки Openbox® T2-06 включає в себе саму приставку, пульт ДУ, кабель аналогового підключення, блок живлення 5В і короткий посібник користувача.

Openbox® T2-06 Mini комплектується кабелем MiniJack - 3 x RCA, а зовнішні ІК-приймачі можна придбати окремо.

Типцифровий
Стандарти цифрового ТБDVB-T / T2, DVB-C
процесорAvalink AVL1509C
Блок живленнязовнішній
підтримка YouTubeТак
Підтримка Wi-Fi адаптерівТак
колірчорний
КомплектаціяРесивер, Керівництво користувача, Кабель 3RCA - 3RCA, Пульт ДУ, Батарейки 2 шт.
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
50302
Openbox T230C DVB-T2/T/C
Openbox T230C DVB-T2/T/C
629.00 грн
50653
Цифровий ресивер World Vision T624D2
Цифровий ресивер World Vision T624D2
478.78 грн