Новости

Новости


Нові технічні рішення для систем наземного ТБ мовлення та мультимедійних систем

ЗАТ «РОКС» прагне зберігати і зміцнювати завойовані позиції в області проектування і виробництва систем телевізійного мовлення і мультимедійних систем. Ці напрямки - не єдині в діяльності фірми. Але це - головні напрямки.Протягом останнього року плодами зусиль фахівців «РОКС», що вживаються у цих на..

Антени діапазону МВ + ДМВ виробництва іспанської фірми Телевес

У зв'язку введенням в експлуатацію в Україні 5-го мультиплексу мовлення в DVB-T2 форматі в метровому діапазоні на сьогоднішній день стають актуальними усехвильові антени. Компанія РОКС надає можливість придбати найякісніші в Європі ефірні антени діапазону МВ + ДМВ виробництва іспанської фірми Телеве..

Застосування сучасних методів модуляції, кодування і розділення в WiMAX

Застосування сучасних методів модуляції, кодування і розділення в WiMAXПередмова.Головною перешкодою масового впровадження мереж широкосмугового бездротового доступу до Інтернет-ресурсів, що базуються на технології WiMAX, є ті труднощі, які виникають на фізичному рівні і є наслідком так званого..

Підвищення спектральної і енергетичної ефективності телекомунікаційних систем за рахунок впровадження комбінованої модуляції M-QAM / FM

Передмова.Дане повідомлення засноване на матеріалах доповіді «Мікрохвильова ТЕЛЕРАДІОІНФОРМАЦІЙНА система МІТРІС-МЮИ із застосуванням комбінованої модуляції M-QAM / FM», який був підготовлений колективом авторів у складі:- М.Е.Ільченко, директор НДІ телекомунікацій НТУУ "КПІ", д.т .н.- Т.Н.Наритнік,..

Метод Antenna Diversity: теорія і практика застосування

Застосування методу антенного поділу (Antenna Diversity) передбачає використання двох або більше антен і схеми оптимального підсумовування сигналів, прийнятих цими антенами. Параметри трансиверів, в яких використовується метод Antenna Diversity, помітно краще, ніж параметри стандартни..

Готове рішення реалізації телебачення (готель, пансіонат, хостел і т.п.)

Якщо Ви не хочете читати передісторію різних технічних реалізацій, а безпосередньо перейти до пропонованого рішення, то, прокручуючи екран нижче до заголовка: «Власне, пропоноване рішення:».Уявіть ситуацію, що Вам потрібно подати на невелику телевізійну мережу (готель, пансіонат, хостел і т.п.) який..

Устаткування для бездротових телекомунікацій від ПрАТ "РОКС"

Устаткування для бездротових телекомунікацій від ПрАТ "РОКС"..

Устаткування для мовних систем МІТРІС (MVDDS) І MMDS нового покоління

До мовним системам нового покоління висуваються такі вимоги:1. Досягнення великих розмірів зони обслуговування;2. Зменшення смуги частот, займаної одним радіоканалом (збільшення спектральної ефективності);3. Використання прогресивних методів цифрового стиснення, що дозволяють при тій же сумарній шви..

Аналіз інформаційної ємності багатопролітної РРЛ, яка призначена для збільшення зони покриття базової станції WiMAX

ПередмоваПропонуємо увазі читачів переклад статті ЦОУ Вея, фахівця Дослідницького і Інноваційного Центру Alcatel - Shanghai Bell Co, Ltd.,м Шанхай, КНР, яка присвячена аналізу інформаційної ємності для одного зі способів збільшення розмірів зони обслуговування окремої базової станції системи WiMAX.С..

Як вибрати ресивер ?

Все більше людей прагнуть розширити свою медіа-простір. Один із засобів для цього - супутникове телебачення, яке відкриває можливості перегляду телепередач з усієї земної кулі. Для того щоб приймати телевізійні програми з супутників, необхідно, як мінімум, три види обладнання - супутникова антена, к..

Що таке DiSEqC?

DiSEqC (Digital Satellite Equipment Control) - спеціальний протокол зв'язку для обміну даними між супутниковим ресивером і іншими пристроями - такими, як: перемикачі, позиціонери і т.п. Для передачі сигналу використовується коаксіальний кабель. Режим обміну даними через кабель - одне ..

Що означають букви i і p (720p і 1080i)?

Апріорі, чересстрочная (1080i, interlaced). розгортка дає більшу роздільну здатність, при цьому згладжує мерехтіння зображення, займаючи практично ту ж смугу частот, що і при прогресивній розгортці (720p, progressive). Однак є деякі особливості.Для прикладу, можна розглянути відеосигнал ст..
Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)