Новинка
50191
1110.00 грн

Опис

Використовуючи модуль CAM BISS, ви без абонплати зможете додатково дивитися безліч супутникових каналів!


Технології не стоять дома. Якщо кілька років тому для прийому супутникових програм обов'язково був потрібен спеціальний ресивер, то зараз сучасні телевізори мають універсальні вбудовані тюнери, які дозволяють переглядати аналогові, кабельні, ефірні і, зокрема, супутникові канали. Наявність такого телевізора, з універсальним цифровим тюнером та підтримкою DVB-S та DVB-S2, дозволяє дивитися супутникове телебачення без додаткових пристроїв, просто підключивши супутникову антену безпосередньо до телевізора.


При цьому є низка переваг:

немає додаткового ресивера

немає зайвих сполучних шнурів

немає окремого пульта дистанційного керування

Однак, не всі канали на супутнику ведуть мовлення у відкритому вигляді. Деякі канали закриті повністю, і їх перегляд можливий лише після придбання фірмового CAM-модуля транслятора та оплати щомісячної абонплати. А є і канали закриті кодуванням BISS, які можна відкрити за допомогою ресивера з вбудованим емулятором кодувань. Тут немає жодної абонплати. У пам'ять тюнера необхідно ввести статичний ключ, після чого канал стане доступним для перегляду.


Але задля цього встановлюватиме ресивер?! І втрачати переваги самого телевізора?! НІ!


САМ-модуль Crypton BISS PRO вирішує проблему доступу до каналів закритих кодуванням BISS. Встановіть модуль Crypton BISS PRO в CI-слот вашого телевізора, один раз введіть ключі на канали, що вас цікавлять, і насолоджуйтесь переглядом. Модуль може зберігати у внутрішній пам'яті до 64 ключів та автоматично застосовувати потрібний ключ при перемиканні каналів.


На даний момент, використовуючи лише одну супутникову антену, ви отримуєте можливість перегляду понад 80 каналів російською та українською мовами, а також сотень європейських та близькосхідних телеканалів, які транслюються в некодованому форматі або з кодуванням BISS із супутників Astra 4A/Amos/Eutelsat Hot Bird

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
50187
CAM модуль SMIT Viaccess PRO 8 ch
CAM модуль SMIT Viaccess PRO 8 ch
14060.00 грн
50317
CAM модуль Power CAM Pro HD+
CAM модуль Power CAM Pro HD+
6660.00 грн
50184
CAM модуль BISS Aston Pro Solutions
CAM модуль BISS Aston Pro Solutions
740.00 грн
50002
CAM модуль Viaccess Red
CAM модуль Viaccess Red
740.00 грн