50650
Виробник:
Televes
3080.00 грн


Антена DVB-T Televes TForce Dat BOSS MiX 790 ref. 149441

Якісна,  відома іспанська марка TELEVES , сучасна спрямована антена  Televes DAT HD Boss Mix Tforce  (посилання 149441). Антена, спеціально розроблена  для прийому діапазону VHF -  Mux 8  (передається в горизонтальній поляризації) та  UHF - Mux 1, 2, 3.

Антена має  вбудований LTE-фільтр.  Забезпечує  чудовий HD-телевізійний прийом від цифрових ефірних передавачів. Антена забезпечує оптимальну продуктивність як з точки зору пропускної здатності, так і посилення. Його перевага, безсумнівно,  простота монтажу . Виготовлений з високоякісного алюмінію з  високим механічним опором.

DAT BOSS MiX з технологією TForce  - це унікальна та універсальна система для прийому ефірних телевізійних сигналів.

Високу якість виготовлення гарантує іспанський виробник - бренд Televes.


АНТЕНА ТЕЛЕВІЗУЄ HD HD BOSS MiX з VHF DAT 790 149401


Інтелект цієї антени полягає в запатентованій технології "BOSS TECH" (збалансована система вихідних сигналів), яка автоматично регулює рівень вихідного сигналу . Televes використовував три європейські патенти на цю антену, які включають повинні захищати цю антену від китайських підробок. Антена виготовлена ​​з металевих елементів - алюмінію з відповідною жерстяною кришкою . Пластикові елементи у жовтому та білому виконані з високоміцного пластику АБС . Все було перевірено та сертифіковано у власній лабораторії в Сантьяго-де-Компостела.

Всі інноваційні електронні частини антени DAT HD повністю інкапсульовані, що означає, що шум значно зменшується, що покращує співвідношення сигнал / шум в діапазоні УВЧ. Електроніка антени захищена, забезпечуючи краще придушення перешкод від інших діапазонів (GSM). Таким чином, коефіцієнт підсилення оптимізований для кращої підтримки сигналу дисбалансу до антени та покращення співвідношення сигнал / шум у всій смузі.

Найголовніше, що всі компоненти BOSS TECH та дипольний антена DAT HD скріплені та заземлені. Концепція конструкції антени DAT HD робить її однією з найбезпечніших антен на європейському ринку з точки зору електромагнетизму .


АНТЕНА ТЕЛЕВЕС HD HD BOSS MiX з VHF DAT 790 149401 Бренд Televes


Система  BOSS Tech , присутня на антені  DATBOSS , автоматично регулює рівень прийнятого сигналу, щоб вихідний рівень завжди був оптимальним. Його  новий дизайн з технологією TForce робить цей розумний пристрій ще більш універсальним:

 • ВИСОКИЙ ДИНАМІЧНИЙ ДІАПАЗОН:  Дозволяє приймати сигнал у різних критичних ситуаціях: на дуже великій відстані від передавача до установок із занадто високим рівнем сигналу.
 • БІЛЬШЕ ДИАПАЗОНУ DVB-T:  Діапазон приблизно на 27% більший, ніж у попередніх моделей.
 • БІЛЬШЕ СТАБІЛЬНИЙ ПРИЙМ:  Стійкий до різних типів коливань та вицвітання.
 • ОПТИМАЛЬНЕ C / N:  Завдяки рівню шуму лише 1,2 дБ.
 • ДУЖЕ ВИСОКИЙ  ПРИБІТ : Технологія TForce забезпечує збільшення до 13 дБ в УВЧ і BIII (BOSS MIX посилання 149441).


ANTENNA TELEVES HD BOSS MiX з VHF DAT 790 149401 Модель Boss T-Force


Вишукана і міцна конструкція , а також ретельна обробка окремих елементів та точне складання цілого забезпечують надійну роботу антени протягом багатьох років. Довговічність антени була ретельно перевірена з точки зору змін кліматичних умов (зміни температури повітря, вологості та солоності), вібрацій та напруг, а також тиску вітру.

Антена  виготовлена ​​з металевих елементів  -  алюмінію з відповідною жерстяною кришкою . Пластикові елементи виготовлені  з високоміцного пластику АБС . Все було перевірено та  сертифіковано  у власній  лабораторії в Сантьяго-де-Компостела.


АНТЕНА HD BOSS MiX TELEVES з VHF DAT 790 149401 Сріблястий колір


Антена  DAT HD BOSS  рекомендує купувати блок живлення або підсилювач  Televés  Picokom , який доступний в інших наших пропозиціях. Цей пристрій дозволяє  передавати потужність  (12 В / 24 В)  на антенний попередній підсилювач  і працювати  в активному режимі з посиленням.

Додатковою перевагою пристрою є  два легких виходи F , які забезпечують пряме підключення двох приймачів (без додаткових роз'ємів).

АНТЕНА ТЕЛЕВЕС HD BOSS MiX з УКВ-датою 790 149401 Код виробника 149441


Televes DAT - Mix HD Boss  антена  призначена  для прийому смуги III (174-230 МГц)  і  УВЧ (470-790 МГц) . У нього  вбудований фільтр LTE , завдяки якому він  усуває вплив сигналів LTE,  забезпечуючи найкращу якість наземного прийому телевізора. Встановлення цієї антени забезпечує безперервність якості обслуговування та належне функціонування установки, також з  LTE 800 / 4G .

Наша пропозиція також включає  антени Televes , які  мають LTE-фільтр над каналом 48 , який фільтрує всі небажані сигнали  вище 700 МГц . Послідовно наступні передавачі перемикаються, і смуга вище 700 МГц вивільняється в межах так званих "другий цифровий дивіденд" для широкосмугових послуг, включаючи 5G.

Якщо ви не впевнені, чи дана антена є правильним вибором, будь ласка, зв’яжіться з нашим персоналом перед покупкою, який із задоволенням проаналізує та порадить найкраще рішення для вашого місцезнаходження. Найшвидший спосіб отримати інформацію - надіслати запитання, вказати місце установки (поштовий індекс, місто) та кількість одержувачів.


TELEVES HD ANTENNA BOSS MiX з VHF DAT 790 149401 EAN 8424450185391


Відмінні особливості

 • Високий динамічний діапазон: дозволяє приймати сигнал у різних критичних ситуаціях - на дуже великій відстані від передавача до установок із занадто високим рівнем сигналу
 • Більше покриття DVB-T: на 27% більше покриття порівняно з попередніми моделями
 • Більш стабільний прийом: стійкий до різного роду коливань і вицвітання
 • Оптимальна C / N: завдяки показнику шуму, який становить лише 1,2 дБ
 • Система BOSS автоматично регулює рівень підсилення залежно від рівня сигналу, що приймається антеною
 • Дуже високий коефіцієнт підсилення: технологія TForce забезпечує збільшення до 13 дБ в УВЧ і BIII

Загальна характеристика

 • Конструкція DAT, заснована на 3 антенах Yagi з асиметричними директорами, забезпечує високу спрямованість та оптимальну діаграму випромінювання проти ехо
 • Спеціальний подвійний диполь "U" характеризується відкритим / закритим форматом, що забезпечує оптимальну рівномірність частоти
 • Повністю екранована розподільна коробка захищає систему BOSS від імпульсних шумів. Заземлення захищає елементи антени від електричних розрядів
 • Повністю автоматизоване європейське виробництво та піддаючи антенам дуже суворий контроль якості як гарантію повторюваності.
 • Інтелектуальний (низьке споживання енергії) або пасивний (без енергоспоживання) режим роботи '
 • Антена може бути встановлена ​​на щоглах діаметром до 80 мм.
 • Антена має фільтри, які розрізають діапазон LTE
 • Виготовлений з алюмінію (нержавіючої сталі)
 • Пластикові елементи виготовлені з АБС, стійкого до дії УФ-променів
 • Кріпильні елементи виготовлені із ZAMAK (алюміній та цинковий сплав)АНТЕНА ТЕЛЕВЕС HD BOSS MiX з УКВ ДАТ 790 149401 Вага виробу в упаковці 4 кг


Чим нова технологія TForce відрізняється від попередньої BOSS Tech?

 • Вищий коефіцієнт підсилення
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Антени діапазону МВ + ДМВ виробництва іспанської фірми Телевес
Антени діапазону МВ + ДМВ виробництва іспанської фірми Телевес
У зв'язку введенням в експлуатацію в Україні 5-го мультиплексу мовлення в DVB-T2 форматі в метровому діапазоні на сьогоднішній день стають а..
Схожі товари
50049
DAT 75 HD Boss ref. 149740
DAT 75 HD Boss ref. 149740
3320.00 грн
50050
DAT HD BOSS 790, Televes ref.1499
DAT HD BOSS 790, Televes ref.1499
2520.00 грн
50043
FM / DAB антена ROKS FM-10A
FM / DAB антена ROKS FM-10A
660.00 грн
50477
Фаворит Е01.12
Фаворит Е01.12
880.00 грн
50118
Кімнатна антена Openbox AT-01
Кімнатна антена Openbox AT-01
560.00 грн